Курячі млинці

Куряче м’ясо за рахунок відсутності жиру є дієтичним. Крім того, воно дуже смачне, ніжне, тому його включають до складу багатьох страв. Можна приготувати просту страву  — млинці з курячим фаршем.

Рулетики

Зміст

Інгредієнти:

Для приготування млинців по рецепту нам потрібно:

  • півтори склянки борошна
  • 1 яйце
  • 2 склянки кип’яченої води, можна взяти одну склянку води й одну склянку молока й змішати
  • 2 курячих грудки
  • 1 ріпчаста цибуля
  • 2 столові ложки вершкового масла (щоб посмажити)
  • 2 столових ложки рослинної олії
  • сіль, перець — по щіпці

Рецепт розрахований на чотири порції.

Філе

Приготування:

Покроковий рецепт:

  1. Робимо фарш, пропускаючи через м’ясорубку варену курячу грудинку. Але можна використовувати й сирий фарш, у цьому випадку його потрібно обсмажити на олії разом з цибулею.
  2. Дрібними кубиками нарізати одну ріпчасту цибулю.
  3. Обсмажити цибулю на рослинній олії, додайте перемелену варену грудинку й перемішайте.
  4. У мисці змішайте борошно, сіль, одну столову ложку рослинної олії, яйце, додавайте воду, перемішуючи, поки не вийде тісто такої густоти, як рідка сметана.
  5. На середньому вогні розчиніть вершкове масло, розподіліть на сковороді ополоник тіста і випікайте — одну хвилину на одній стороні й половину хвилини — на другій.
  6. Ще в теплий млинець загорніть начинку з курячого фаршу й смаженої цибулі.

Приготовані в такий спосіб млинці обсмажте на вершковому маслі.

З м'ясом

Це цікаво

Користь курятини:

  1. Куряче м’ясо має багато тваринного білка, у якім багато фосфору й калію, більше, ніж в інших видах м’яса. Фактично це протеїни, які ціняться при спортивному харчуванні.
  2. Якщо не використовувати шкірку, у якій багато жиру, страва буде нежирною, оскільки саме філе не жирне, у ньому мало вуглеводів, тому м’ясо курки вважається дієтичним продуктом.
  3. Багато вітамінів групи В, також є вітаміни А, Е. Ці вітаміни руйнуються в процесі тривалої термічної обробки, наприклад, варіння, але при обсмажуванні частина з них зберігаються.
  4. Продукт низькокалорійний, але за рахунок того, що він добре засвоюється, енергії організм одержує багато.
  5. Вживається при подагрі, діабеті, шлунковій виразці, поліартриті. На цей продукт переходять, коли потрібно здійснити профілактику атеросклерозу, серцевих хвороб, при високому тиску, тому курку добре включати в раціон людей старшого віку.
  6. Глютамін покращує діяльність нервової системи.

Яйця

Шкода курячого м’яса:

  • магазинні кури часто мають велику концентрацію антибіотиків і анаболічних гормонів;
  • курячі бульйони домашніх курей мають багато жиру, тому його не рекомендують їсти при отруєннях, астмі, при проблемах з печінкою, під час захворювань краще вживати у вареному виді або готувати по рецепту, у якому м’ясо запікається в духовці або тушкуватися в сковорідці без додавання жиру;
  • смажені кури сильно навантажують органи травлення, але це можна сказати й про будь-який продукт, приготовленому по рецепту, який передбачає жарення.

У цілому куряче м’ясо корисне, але через те, що домашню курятину знайти важко, бажано вживати цей продукт не занадто часто, оскільки магазинна курятина може мати шкідливі додатки.

Ссылка на основную публикацию